Nie masz jeszcze konta?
Dlaczego warto?
Certyfikowana jakość materiałów i usług Fujifilm
Indywidualna obróbka zdjęć przez laboranta
Zero opłaty za tzw. rozpoczęcie sesji
Regulamin serwisu

 1. Wstęp

 2. Wszystkie zlecenia fotograficzne przyjmowane za pośrednictwem serwisu www.multifoto.eu są realizowane wyłącznie na podstawie niniejszego regulaminu.

 3. Warunki Realizacji Zleceń

 4. Zlecenia fotograficzne realizowane są zgodnie z aktualną ofertą dostępną pod adresem http://multifoto.eu. Usługi obejmują wykonywanie odbitek na papierze fotograficznym z plików przesłanych przez klienta za pośrednictwem systemu zamawiania dostępnego na stronach internetowych serwisu.
  Zarejestrowanie się klienta w systemie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  W przypadku wystąpienia wątpliwości dotyczących treści zlecenia, jak również okoliczności uniemożliwiających całkowitą lub częściową realizację złożonego zlecenia, Multifoto zastrzega sobie prawo do potwierdzenia zlecenia drogą telefoniczną. Sytuacja taka może mieć miejsce również w przypadku, gdy formularz rejestracyjny został wypełniony niepoprawnie lub nieprawdziwymi danymi oraz gdy otrzymane pliki są w jakikolwiek sposób uszkodzone. W przypadku braku możliwości potwierdzenia telefonicznego Multifoto może odmówić realizacji zlecenia.
  Odbitki są wykonywane z plików zapisanych w formacie .jpg.

 5. Warunki dostawy

 6. Zamówione usługi są wysyłane na podany przez Klienta adres listem zwykłym, listem priorytetowym lub przesyłką kurierską. Serwis Multifoto nie odpowiada za czas dostarczenia przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej (forma dostawy: list zwykły i list priorytetowy).

 7. Czas realizacji zleceń

 8. Wszystkie zlecenia wykonywane są z najwyższą starannością i w odpowiednim, możliwie najkrótszym terminie. Serwis Multifoto.eu zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zleceń w przypadku ich kumulacji, co może mieć miejsce w czasie trwania akcji promocyjnych. Czas realizacji zamówienia może w takich sytuacjach wynieść do 40 dni.

 9. Cennik

 10. Klient płaci za wykonane usługi zgodnie z wyceną zlecenia dokonaną na podstawie cennika on-line znajdującego się na stronie w momencie składania zlecenia.
  Sprzedawca wystawia dokumenty sprzedaży (standardowo paragon fiskalny; faktura VAT jeśli klient wyraża takie życzenie) jedynie na dane zawarte w formularzu rejestracyjnym. Klient upoważnia Sprzedawcę do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

 11. Formy płatności

 12. Kartą kredytową, kartą płatniczą, ew. przy odbiorze przesyłki pocztowej za pobraniem lub przelewem bankowym.

 13. Przechowywanie prac

 14. Po realizacji zlecenia przesłane przez Klienta pliki, są usuwane z systemu.

 15. Reklamacje

 16. Zakupione i dostarczone usługi i towary są objęte gwarancją. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą pod adresem kontaktowym umieszczonym na stronie www.multifoto.eu. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest opis zastrzeżeń wobec produktu lub usługi. Przy składaniu reklamacji konieczne jest dostarczenie reklamowanego produktu na własny koszt, na podany adres wraz z dowodem zakupu.
  W przypadku nieuzasadnionej reklamacji wszystkie koszty pokrywa klient.
  W przypadku przesyłek poleconych i za pobraniem, jeśli opakowanie jest uszkodzone, należy w obecności pracownika poczty sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru. Przyjęcie towaru przez odbiorcę oznacza brak zastrzeżeń co do transportu.
  Reklamacja nie będzie uwzględniania w przypadku pojawienia się różnic pomiędzy zamówieniem a zawartością przesłanych odbitek, w szczególności obejmuje to format zdjęcia, liczbę kopii, rodzaj papieru (matowy/błyszczący), a także w przypadku gdy zlecenie nie może być zrealizowane z przyczyn za które Multifoto nie ponosi odpowiedzialności.

 17. Prawa autorskie

 18. Multifoto w przestrzeganiu prawa autorskiego zdaje się wyłącznie na oświadczenia Klientów.
  Akceptacja niniejszego Regulaminu jest równoznaczna ze złożeniem oświadczenia przez Klienta o posiadaniu praw do wszystkich przesłanych materiałów i plików zdjęć. W przypadku naruszenia praw autorskich osób trzecich całą odpowiedzialność za to ponosi Klient. Jest On w takim przypadku zobowiązany do zwolnienia Multifoto z wszelkich roszczeń osób trzecich oraz do zwrotu kosztów poniesionych przez Multifoto w związku z roszczeniami osób trzecich z tytułu naruszenia ich praw.

 19. Przetwarzanie danych osobowych

 20. Zarejestrowanie lub zalogowanie się Klienta w serwisie Multifoto.eu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji zlecenia, w szczególności kontaktowania się z klientem oraz zgody na otrzymywanie informacji o zmianach w funkcjonowaniu serwisu oraz informacji handlowych i marketingowych związanych z działalnością serwisu.
  Multifoto gwarantuje ścisłą ochronę przekazanych dobrowolnie przez Klienta danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach związanych z należytą realizacją zlecenia, zgodnie z zapisami ustawy dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą klienci serwisu internetowego Multifoto.eu mają prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich poprawiania.
  Multifoto dołoży wszelkich starań, aby zapewnić skuteczną ochronę prywatności użytkownikom serwisu, nie bierze jednak odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z umyślnych ingerencji w Serwis osób trzecich oraz za działanie siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, pozostającego poza kontrolą Multifoto lub Klienta, którego żadna ze Stron nie była w stanie przy zachowaniu należytej staranności przewidzieć oraz mu zapobiec.
Logowanie
Email:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Załóż konto

realizacja i hosting: webdev.pl

Multifoto - Zdjęcia przez internet - odbitki i zdjęcia online, wywoływanie zdjęć

W ofercie serwisu Multifoto znajdują się kompleksowe usługi z zakresu fotografii cyfrowej - zdjęcia online, odbitki online, wywoływanie zdjęć a także zdjęcia przez internet. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i usług FujiFilm, indywidualną obróbkę zdjęć i szybką dostawę w 48 godzin. Dzięki usłudze zdjęcia przez internet otrzymasz odbitki online bez wychodzenia z domu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wywoływanie zdjęć jest naszą pasją, a zadowolenie klienta sprawą najważniejszą, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Piękne wspomnienia, niezapomniane chwile, ciesz się nimi wywołując zdjęcia przez internet w sposób łatwy i wygodny. Multifoto to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!