Nie masz jeszcze konta?
Dlaczego warto?
Certyfikowana jakość materiałów i usług Fujifilm
Indywidualna obróbka zdjęć przez laboranta
Zero opłaty za tzw. rozpoczęcie sesji
Polityka prywatności

Zarejestrowanie lub zalogowanie się Klienta w serwisie Multifoto.eu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji zlecenia, w szczególności kontaktowania się z klientem oraz zgody na otrzymywanie informacji o zmianach w funkcjonowaniu serwisu oraz informacji handlowych i marketingowych związanych z działalnością serwisu.

Do zgromadzonych w systemie danych, jak też przekazanych w trakcie korzystania z Serwisu materiałów, dostęp ma wyłącznie wąskie grono personelu, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za funkcjonowanie Serwisu oraz wykonywanie zleceń w laboratorium.

Multifoto gwarantuje ścisłą ochronę przekazanych dobrowolnie przez Klienta danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach związanych z należytą realizacją zlecenia, zgodnie z zapisami ustawy dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą klienci serwisu internetowego Multifoto.eu mają prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich poprawiania.

Multifoto.eu dołoży wszelkich starań, aby zapewnić skuteczną ochronę prywatności użytkownikom serwisu, nie bierze jednak odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z umyślnych ingerencji w Serwis osób trzecich oraz za działanie siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, pozostającego poza kontrolą Multifoto.eu lub Klienta, którego żadna ze Stron nie była w stanie przy zachowaniu należytej staranności przewidzieć oraz mu zapobiec.

Logowanie
Email:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Załóż konto

realizacja i hosting: webdev.pl

Multifoto - Zdjęcia przez internet - odbitki i zdjęcia online, wywoływanie zdjęć

W ofercie serwisu Multifoto znajdują się kompleksowe usługi z zakresu fotografii cyfrowej - zdjęcia online, odbitki online, wywoływanie zdjęć a także zdjęcia przez internet. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i usług FujiFilm, indywidualną obróbkę zdjęć i szybką dostawę w 48 godzin. Dzięki usłudze zdjęcia przez internet otrzymasz odbitki online bez wychodzenia z domu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wywoływanie zdjęć jest naszą pasją, a zadowolenie klienta sprawą najważniejszą, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Piękne wspomnienia, niezapomniane chwile, ciesz się nimi wywołując zdjęcia przez internet w sposób łatwy i wygodny. Multifoto to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!