Nie masz jeszcze konta?
Dlaczego warto?
Certyfikowana jakość materiałów i usług Fujifilm
Indywidualna obróbka zdjęć przez laboranta
Zero opłaty za tzw. rozpoczęcie sesji
Jakość usług Multifoto

Multifoto.eu to indywidualnie traktowanie Twoich zdjęć oraz obróbka na najwyższej klasy urządzeniach laboratoryjnych i papierze fotograficznym Fujifilm.

Jakość usług świadczonych przez internetowe laboratorium fotograficzne Multifoto.eu została potwierdzona uzyskaniem certyfikatu Sprawdzony Partner Fujifilm nadawanego przez firmę Fujifilm Polska.

Sieć laboratoriów Fujifilm w roku 2006 oraz 2007 zdobyły złoty Laur Klienta w kategorii laboratoria fotograficzne potwierdzając tym wysokie zadowolenie klientów.

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach eksploatacyjnych Fujifilm jednocześnie umożliwiając klientom wybór rodzaju papieru, co gwarantuje wyjątkowe oddanie barw oraz trwałość. Stosujemy laboratoryjną obróbkę zdjęć ustawiając parametry naświetlenia każdego zdjęcia indywidualnie przez doświadczonego laboranta.
Logowanie
Email:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Załóż konto

realizacja i hosting: webdev.pl

Multifoto - Zdjęcia przez internet - odbitki i zdjęcia online, wywoływanie zdjęć

W ofercie serwisu Multifoto znajdują się kompleksowe usługi z zakresu fotografii cyfrowej - zdjęcia online, odbitki online, wywoływanie zdjęć a także zdjęcia przez internet. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i usług FujiFilm, indywidualną obróbkę zdjęć i szybką dostawę w 48 godzin. Dzięki usłudze zdjęcia przez internet otrzymasz odbitki online bez wychodzenia z domu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wywoływanie zdjęć jest naszą pasją, a zadowolenie klienta sprawą najważniejszą, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Piękne wspomnienia, niezapomniane chwile, ciesz się nimi wywołując zdjęcia przez internet w sposób łatwy i wygodny. Multifoto to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!