Nie masz jeszcze konta?
Dlaczego warto?
Certyfikowana jakość materiałów i usług Fujifilm
Indywidualna obróbka zdjęć przez laboranta
Zero opłaty za tzw. rozpoczęcie sesji
O firmie

Kim jesteśmy?


Multifoto.eu to internetowe laboratorium fotograficzne świadczące kompleksowe usługi w zakresie fotografii cyfrowej. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach Fujifilm.

Operatorem serwisu www.multifoto.eu jest:
m-Project Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 95 lok. 31
53-332 Wrocław
NIP: 526-27-46-915, REGON: 015658771

Nr konta:
Kredyt Bank S.A., IX O/Warszawa
12 1500 1793 1217 9006 1647 0000

Co robimy?


Nasze laboratorium powstało z myślą o osobach, które pragną zachować jakość i trwałość zdjęć, przenosząc je na papier, i jednocześnie oszczędzić czas. Wykorzystując możliwości, jakie stwarzają fotografia cyfrowa i Internet, dostarczamy najwyższej jakości odbitki fotograficzne do domu lub do biura. Świadczymy usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości wyznaczane przez firmę Fujifilm (dotyczące procesów chemicznych, stanu sprzętu technicznego, jakości oraz sprzedaży usług), co zostało potwierdzone certyfikatem świadczenia usług Sprawdzony Partner Fujifilm.

Laboratorium jest wyposażone w najnowszej generacji urządzenie Frontier 570, które dzięki technologii Image Intelligence zapewnia znacznie wyższą jakość niż działające w sieci laboratoria przemysłowe. Nasi pracownicy zostali specjalnie przeszkoleni i posiadają certyfikaty ukończenia Akademii Frontier*, prowadzonej przez Fujifilm. Jakość usług świadczonych przez laboratoria sieci Fujifilm została dwukrotnie nagrodzona Laurem Klienta w kategorii laboratoriów fotograficznych

* Akademia Frontier jest programem rozwoju kompetencji fotograficznych dla operatorów minilabów.
** Laur Klienta jest wyróżnieniem przyznawanym przez Przegląd Gospodarczy.

O Multifoto.eu


Multifoto to najłatwiejszy sposób zamawiania zdjęć: bez wychodzenia z domu, wybierając miejsce dostawy, odbitki możesz otrzymać w ciągu 48 godzin.
Multifoto.eu to możliwość zamawiania zdjęć z i do dowolnego kraju Unii Europejskiej, przy zachowaniu europejskich standardów dostaw przesyłek.
Multifoto.eu umożliwia szybki transfer plików cyfrowych dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań do przesyłu plików graficznych i oprogramowaniu opracowanemu do przesyłania i obróbki fotografii.
Multifoto.eu to indywidualny sposób traktowania Twoich zdjęć. Każda fotografia jest poddawana korekcji przez operatora minilabu, dzięki czemu kolory zdjęcia są wyjątkowe.

Zapraszamy do internetowego laboratorium fotograficznego www.multifoto.eu

Logowanie
Email:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Załóż konto

realizacja i hosting: webdev.pl

Multifoto - Zdjęcia przez internet - odbitki i zdjęcia online, wywoływanie zdjęć

W ofercie serwisu Multifoto znajdują się kompleksowe usługi z zakresu fotografii cyfrowej - zdjęcia online, odbitki online, wywoływanie zdjęć a także zdjęcia przez internet. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i usług FujiFilm, indywidualną obróbkę zdjęć i szybką dostawę w 48 godzin. Dzięki usłudze zdjęcia przez internet otrzymasz odbitki online bez wychodzenia z domu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wywoływanie zdjęć jest naszą pasją, a zadowolenie klienta sprawą najważniejszą, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Piękne wspomnienia, niezapomniane chwile, ciesz się nimi wywołując zdjęcia przez internet w sposób łatwy i wygodny. Multifoto to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!